Why We’re Killing Gunther izle 2017 Tek Parça 720p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı

Why We’re Killing Gunther izle 2017 Tek Parça 720p

Why We're Killing Gunther izle Why We're Killing Gunther full izle ve yabancı film Why We're Killing Gunther Türkçe dublaj izle için yada Why We're Killing Gunther 2017 ayrıca Why We're Killing Gunther tek parça izle filminin detayları. Bir grup eksantrik katiller dünyanın en büyük isabet adamı olan Gunther ile bıkmış ve onu öldürmeye karar vermelerine rağmen, planları Gunther'in her süre bir adım önde olduğu görüldüğünden planları bir dizi ballı karşı karşıya gelme haline geliyor. Şehir yaşamından sıkılmış farklılar arayan Ian ve Sam kamp yapmaya karar verir. Hedef belirleyip yola koyulan ikili, kamp yapacakları yere geldiklerinde çadırlarını kuracak yer bulmak için keşfe çıkarlar. Keşif yapmak için dolaşırlarken boş bir çadır bulurlar. Çadırda yaşayanları arayan Ian ve Sam, etrafta dolaşan bir çocuğu bulurlar. Çocuğun bulunma birçok korkuç vakalar zincirini de bununla beraber getirir.

Why We’re Killing Gunther izle

Why We’re Killing Gunther full izle ve yabancı film Why We’re Killing Gunther Türkçe dublaj izle için yada Why We’re Killing Gunther 2017 ayrıca Why We’re Killing Gunther tek parça izle filminin detayları. Bir grup eksantrik katiller dünyanın en büyük isabet adamı olan Gunther ile bıkmış ve onu öldürmeye karar vermelerine rağmen, planları Gunther’in her süre bir adım önde olduğu görüldüğünden planları bir dizi ballı karşı karşıya gelme haline geliyor. Şehir yaşamından sıkılmış farklılar arayan Ian ve Sam kamp yapmaya karar verir.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Be Afraid izle 2017 Türkçe Dublaj Full
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Why We're Killing Gunther izle


  Why We're Killing Gunther full izle ve yabancı film Why We're Killing Gunther Türkçe dublaj izle için yada Why We're Killing Gunther 2017 ayrıca Why We're Killing Gunther tek parça izle filminin detayları. Bir grup eksantrik katiller dünyanın en büyük isabet adamı olan Gunther ile bıkmış ve onu öldürmeye karar vermelerine rağmen, planları Gunther'in her süre bir adım önde olduğu görüldüğünden planları bir dizi ballı karşı karşıya gelme haline geliyor. Şehir yaşamından sıkılmış farklılar arayan Ian ve Sam kamp yapmaya karar verir. Hedef belirleyip yola koyulan ikili, kamp yapacakları yere geldiklerinde çadırlarını kuracak yer bulmak için keşfe çıkarlar. Keşif yapmak için dolaşırlarken boş bir çadır bulurlar. Çadırda yaşayanları arayan Ian ve Sam, etrafta dolaşan bir çocuğu bulurlar. Çocuğun bulunma birçok korkuç vakalar zincirini de bununla beraber getirir.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?