O it izle 2017 full hd türkçe dublaj
9.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.1 /10 (7)
7.0 IMDB Puanı

O it izle 2017 full hd türkçe dublaj

O it izle
Stephen King’e ait It (O) kitabından sinema filmine uyarlanan 1990 senesinde çekilen filmin günümüz şartlarında tekrardan entegre edilerek uyarlanan filmin yönetmenlik koltuğunda Andrés Muschietti oturmaktadır. Herşey olabilir. Sinema ekranında durmayan yırtıcı bir canavar. Bodrumda gizlenen uğursuz birşey. En büyük korkunuz ne olursa olsun kimse onu Stephen King’den daha iyi bilemez. King’in 1986 yılındaki en çok satan kitabından uyarlanan Javier Botet, Owen Teague, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Sophia Lillis, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Bill Skarsgard ve Jeremy Ray’in oynadığı insanın korkularına karşı sarsıcı bir gezinti. Küçük bir New England kasabasındaki hain güç, bir palyaçonun (Tim Curry) şeklini alır.

Tek Part Plus Tek Part Ok Ru Load

O it izle

Filmin Konusu : Stephen King’e ait It (O) kitabından sinema filmine uyarlanan 1990 senesinde çekilen filmin günümüz şartlarında tekrardan entegre edilerek uyarlanan filmin yönetmenlik koltuğunda Andrés Muschietti oturmaktadır. Herşey olabilir. Sinema ekranında durmayan yırtıcı bir canavar. Bodrumda gizlenen uğursuz birşey. En büyük korkunuz ne olursa olsun kimse onu Stephen King’den daha iyi bilemez.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Efsane izle (2015) full Türkçe Dublaj izle

Özet & Detaylar

O it 2017 full türkçe dublaj izle


Filmin Konusu : Stephen King’e ait It (O) kitabından sinema filmine uyarlanan 1990 senesinde çekilen filmin günümüz şartlarında tekrardan entegre edilerek uyarlanan filmin yönetmenlik koltuğunda Andrés Muschietti oturmaktadır. Herşey olabilir. Sinema ekranında durmayan yırtıcı bir canavar. Bodrumda gizlenen uğursuz birşey. En büyük korkunuz ne olursa olsun kimse onu Stephen King’den daha iyi bilemez. King’in 1986 yılındaki en çok satan kitabından uyarlanan Javier Botet, Owen Teague, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Sophia Lillis, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Bill Skarsgard ve Jeremy Ray’in oynadığı insanın korkularına karşı sarsıcı bir gezinti. Küçük bir New England kasabasındaki hain güç, bir palyaçonun (Tim Curry) şeklini alır.

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?