Kolonya Cumhuriyeti izle 2017 Yerli Sinema Filmi Full HD
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (60)
3335 Yorum

Kolonya Cumhuriyeti izle 2017 Yerli Sinema Filmi Full HD

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Murat Kepez

Oyuncular:

Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek
KOLONYA CUMHURİYETİ
Kolonya Cumhuriyeti izle, 21 Nisan'da vizyona girecek olan bol kahkalı komedi filmi olan Kolonya Cumhuriyeti, konusu ve oyuncu kadrosu ile büyük bir ilgi görecek gibi gözüküyor. Türk kültürünün fantastik konulara karşı duruşuna da değinen söz konusu film, izleyenleri kahkaha dolu anlarla baş başa bırakacak gibi duruyor. Türkiye'ye gelecek olan uzaylılar, nihayetinde gelecekleri tarihte ülkemize adım atmaktadırlar. Söz konusu misafirlere özel ise bir karşılama töreni yapılmaktadır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı takımı, yerel halk tarafından hem sevinç hem de sevgi gösterileri ile karşılanmaktadır. Kaza eseri bir durum sonucunda ise uzay mekiği kullanılamaz bir hal alır.

Kolonya Cumhuriyeti Full izle
En azından bir süreliğine çalışmaz. Yerel halk ile birlikte bir süre konaklamak durumunda kalan uzaylılar, zaman içerisinde kültürümüze ve Kolonya halkına alışmaya çalışır. Kolonya halkı ise zaten uzaylıları çoktan sevmiştir. Bu sevgi ve samimiyet çerçevesi içerisinde ise son derece komik ve bir o kadarda eğlenceli olaylar gelişir. Etkileyici ve sürükleyici hikayesi nedeniyle Kolonya Cumhuriyeti izle seçeneği sayesinde söz konusu filmin yayınlandıktan bir süre sonra sitemizden büyük bir ilgi ile izleneceğini tahmin ediyoruz. Filmin tam anlamıyla vizyondan kalmasından belirli bir süre sonra Kolonya Cumhuriyeti full izle seçeneği ile söz konusu filmi istediğiniz gibi rahatlıkla ve tüm görüntü kalitelerinde donmadan kahkaha dolu anlar ile birlikte izleyebilirsiniz.

Kolonya Cumhuriyeti izleKOLONYA CUMHURİYETİ
Kolonya Cumhuriyeti izle, 21 Nisan’da vizyona girecek olan bol kahkalı komedi filmi olan Kolonya Cumhuriyeti, konusu ve oyuncu kadrosu ile büyük bir ilgi görecek gibi gözüküyor. Türk kültürünün fantastik konulara karşı duruşuna da değinen söz konusu film, izleyenleri kahkaha dolu anlarla baş başa bırakacak gibi duruyor. Türkiye’ye gelecek olan uzaylılar, nihayetinde gelecekleri tarihte ülkemize adım atmaktadırlar. Söz konusu misafirlere özel ise bir karşılama töreni yapılmaktadır. Kolonya’ya iniş yapan uzaylı takımı, yerel halk tarafından hem sevinç hem de sevgi gösterileri ile karşılanmaktadır. Kaza eseri bir durum sonucunda ise uzay mekiği kullanılamaz bir hal alır.
kolonya cumhuriyeti izle

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Thor 3 izle Ragnarok 2017 HD Türkçe Dublaj

Detaylar

Henüz detay eklenmemiş.

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?