Kara Kule izle The Dark Tower 2017 full HD türkçe dublaj
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
6.8 IMDB Puanı 1 Yorum

Kara Kule izle The Dark Tower 2017 full HD türkçe dublaj

Kara Kule izlefilmi yazarın Kara Kule roman serisinden uyarlanarak beyaz perdeye 11 Ağustos 2017’de gelecek. Nikolaj Arcel’in yönetmenliğini üstlendiği yapımda Roland Deschain’in esrarengiz yolculuğu konu edilecek. Fantastik bir Western macerası olan Kara Kule tek part izle filmi kitabın tipik bir uyarlaması olmayacağının fakat senaryoya bir dizi eklemeler yapıldığının altı çiziliyor. Roland isimli silahşorun efsanevi Kara Kuleyi arayışının anlatıldığı yapımda Roland siyahlı adam olarak bildiği ve babasını öldürdüğünü sandığı bir adamın da peşinde fantastik bir maceraya adım atacaktır. Proje aşamasındayken daha önceden iptal edilen film yeniden canlandırılarak Kara Kule serisi hayranlarının beğenisine sunulacak.

Kara Kule izle

filmi yazarın Kara Kule roman serisinden uyarlanarak beyaz perdeye 11 Ağustos 2017’de gelecek. Nikolaj Arcel’in yönetmenliğini üstlendiği yapımda Roland Deschain’in esrarengiz yolculuğu konu edilecek. Fantastik bir Western macerası olan Kara Kule tek part izle filmi kitabın tipik bir uyarlaması olmayacağının fakat senaryoya bir dizi eklemeler yapıldığının altı çiziliyor.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Melez (The Crossbreed) 2018 filmi full HD izle

Google Aramaları ile Fullhizlifilmizlesek.com Gelinen Filmler

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kara Kule izle


  Kara Kule full izle Kara Kule türkçe dublaj izle Kara Kule tek part izle Kara Kule full hd izle Stephen King’in kaleme aldığı ve orijinal ismi The Dark Tower olan Kara Kule full izle filmi yazarın Kara Kule roman serisinden uyarlanarak beyaz perdeye 11 Ağustos 2017’de gelecek. Nikolaj Arcel’in yönetmenliğini üstlendiği yapımda Roland Deschain’in esrarengiz yolculuğu konu edilecek. Fantastik bir Western macerası olan Kara Kule tek part izle filmi kitabın tipik bir uyarlaması olmayacağının fakat senaryoya bir dizi eklemeler yapıldığının altı çiziliyor. Roland isimli silahşorun efsanevi Kara Kuleyi arayışının anlatıldığı yapımda Roland siyahlı adam olarak bildiği ve babasını öldürdüğünü sandığı bir adamın da peşinde fantastik bir maceraya adım atacaktır. Proje aşamasındayken daha önceden iptal edilen film yeniden canlandırılarak Kara Kule serisi hayranlarının beğenisine sunulacak.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?