Kaçış Odası izle Escape Room 2017 full türkçe dublaj
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.8 IMDB Puanı 5 Yorum

Kaçış Odası izle Escape Room 2017 full türkçe dublaj

Kaçış Odası izle 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanına kaçış odası Türkçe dublaj izle yazarak ulaşabilirsiniz. Film son dönemde oldukça popüler olan kaçış oyunlarından birini konu almaktadır. Los Angeles' ta yaşan 4 arkadaş bu oyunu oynamak için bir yere giderler ve 1 saat içerisinde odadan kurtulmaları sonunda oyunu kazanacaklardır. Ancak bu oyun diğerlerinden farklıdır. Oyunun içerisinde gerçek bir katil vardır ve gerçek ölümler gerçekleşecektir. 4 arkadaş 1 saat içerisinde ölmeden odadan kurtulmaya çalışacaklardır. 4 arkadaşın oyun içerisinde zekalarını fazlasıyla kullanmaları gerekecektir. Ancak odayı kontrol eden Brice'in kontrol etmesi kaçışı iyice zorlaştıracaktır. Kaçış odası filmi vizyona girdiği tarihte kaçış odası full izle diyerek filme ulaşılabilir.

Kaçış odası izle

23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanına kaçış odası Türkçe dublaj izle yazarak ulaşabilirsiniz. Film son dönemde oldukça popüler olan kaçış oyunlarından birini konu almaktadır. Los Angeles’ ta yaşan 4 arkadaş bu oyunu oynamak için bir yere giderler ve 1 saat içerisinde odadan kurtulmaları sonunda oyunu kazanacaklardır. Ancak bu oyun diğerlerinden farklıdır.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Babam izle 2017 Yerli Film Full 720p

Özet & Detaylar

Kaçış Odası Escape Room 2017 full türkçe dublaj izle


23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanına kaçış odası Türkçe dublaj izle yazarak ulaşabilirsiniz. Film son dönemde oldukça popüler olan kaçış oyunlarından birini konu almaktadır. Los Angeles' ta yaşan 4 arkadaş bu oyunu oynamak için bir yere giderler ve 1 saat içerisinde odadan kurtulmaları sonunda oyunu kazanacaklardır. Ancak bu oyun diğerlerinden farklıdır. Oyunun içerisinde gerçek bir katil vardır ve gerçek ölümler gerçekleşecektir. 4 arkadaş 1 saat içerisinde ölmeden odadan kurtulmaya çalışacaklardır. 4 arkadaşın oyun içerisinde zekalarını fazlasıyla kullanmaları gerekecektir. Ancak odayı kontrol eden Brice'in kontrol etmesi kaçışı iyice zorlaştıracaktır. Kaçış odası filmi vizyona girdiği tarihte kaçış odası full izle diyerek filme ulaşılabilir.

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?