Geçmişteki Sır izle 2017 Yerli Dram Filmi Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı

Geçmişteki Sır izle 2017 Yerli Dram Filmi Full HD

(2017 - Türkiye)
Geçmişteki Sır izle, Ali fotoğrafçılık yaparak hayatını kazanan genç bir adamdır. Talihsiz bir hastalığa yakalanır. Bu hastalığı onu Bosna Hersek’e, bambaşka bir hayata sürükler. Oldukça mütevazi insanlar ve dram dolu hayatlar ile tanışır. Bosna’da hiç bir şey bilmeyen Ali burada benliğini arayacak, geçmişin tozlu sayfalarını bir bir karıştıracaktır. Onun dramatik yolculuğunda Hana adındaki genç kadın yoldaşı olacaktır. İlginç bir hikaye, enfes bir kurgu, dram kategorisinde yer alan yerli yapım film ile ekranlarınızdayız.

Filmin ingilizce adı Secrets from the Past 2017 izle ‘dir. Yönetmen koltuğunda Raşit Görgülü oturuyor. Oyuncu kadrosunda pek çok yıldız isme yer verilmiş. Bu isimleri; Haluk Piyes, Ufuk Bayraktar, Serkan Şenalp, Suzan Kardeş, Amila Terzimehic şeklinde sıralamak mümkün. Pek çok kişinin büyük merak ve ilgi ile beklediği film sizleri genç bir adamın hikayesine odaklıyor. Ayrıca Bosna Hersek’in yeşil sokaklarında kendinizi bulacaksınız.

Fragman 1080p HD FULL HD

Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız ya da filme puan vermeniz gerekmektedir. İyi seyirler dileriz

Geçmişteki Sır izle

Geçmişteki Sır izle Ali fotoğrafçılık yaparak hayatını kazanan genç bir adamdır. Talihsiz bir hastalığa yakalanır. Bu hastalığı onu Bosna Hersek’e, bambaşka bir hayata sürükler. Oldukça mütevazi insanlar ve dram dolu hayatlar ile tanışır. Bosna’da hiç bir şey bilmeyen Ali burada benliğini arayacak, geçmişin tozlu sayfalarını bir bir karıştıracaktır. Onun dramatik yolculuğunda Hana adındaki genç kadın yoldaşı olacaktır. İlginç bir hikaye, enfes bir kurgu, dram kategorisinde yer alan yerli yapım film ile ekranlarınızdayız.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Commando 2 izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?