Dalida izle 2017 Tek Parça Full HD
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
69 Yorum

Dalida izle 2017 Tek Parça Full HD

(2017 - Fransa)

Yönetmen:

Lisa Azuelos

Oyuncular:

Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio, Jean-Paul Rouve
Dalida izle Dalida full izle adlı filmde anne ve babasının meslekleri gereği bulunduğu Mısır'ın Kahire şehrinde İtalyan bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş 1950'lerde dünya çapında üne kavuşmuş, dünya genelinde milyonlarca hayranı olan ve günümüzde hala dinlenmekte olan Dalida adlı şarkıcının yaşam hikayesi biyografik bir şekilde anlatılıyor. Arapça, İspanyolca, İbranice, Almanca, İtalyanca ve Fransızca şarkıları olan arada Türkçe şarkılar da seslendiren Dalida yaşadığı dönemin müzik ikonudur. Müzikteki başarısının yanı sıra güzelliği ile de hayranlarını büyüleyen Dalida, müzik kariyerindeki başarılarına rağmen özel hayatında zorluklarla, dramlarla ve trajik olaylarla boğuşmuştur. Kariyeri boyunca birçok şarkıcı tarafından seslendirilmiş onlarca unutulmaz şarkıya hayat vermiştir.

Dalida 2017 izle
55 kez altın plak ödülüne layık görülen gelmiş geçmiş tüm zamanların en ünlü şarkıcılarından biri olan Dalida'nın hayatının anlatıldığı biyografik bu filmde Dalida'nın uluslararası müzik piyasasında kazandığı büyük şöhrete, kendi iç dünyasındaki hesaplaşmaları sonucu çıktığı Hindistan yolculuğuna, disko müziğinin tavan yaptığı yıllardaki tekrar yükselişine ve trajik ölümüne kadar pek çok olaya yer verilmiştir. Dalida adlı filmin çekimleri İtalya, Fransa ve Fas olmak üzere 3 ayrı ülkede gerçekleşmiştir. 2016 yılı Fransız yapımı olan biyografi türündeki Dalida izle adlı film ülkemizde 28 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek ve Türk izleyicisi ile beyaz perdede buluşacaktır. Ülkemizdeki Dalida hayranlarının kaçırmaması ve mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Dalida izleDalida

Dalida full izle adlı filmde anne ve babasının meslekleri gereği bulunduğu Mısır’ın Kahire şehrinde İtalyan bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş 1950’lerde dünya çapında üne kavuşmuş, dünya genelinde milyonlarca hayranı olan ve günümüzde hala dinlenmekte olan Dalida adlı şarkıcının yaşam hikayesi biyografik bir şekilde anlatılıyor. Arapça, İspanyolca, İbranice, Almanca, İtalyanca ve Fransızca şarkıları olan arada Türkçe şarkılar da seslendiren Dalida yaşadığı dönemin müzik ikonudur. Müzikteki başarısının yanı sıra güzelliği ile de hayranlarını büyüleyen Dalida, müzik kariyerindeki başarılarına rağmen özel hayatında zorluklarla, dramlarla ve trajik olaylarla boğuşmuştur. Kariyeri boyunca birçok şarkıcı tarafından seslendirilmiş onlarca unutulmaz şarkıya hayat vermiştir.
dalida izle

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Soygun izle Good Time 2017 full Hd Türkçe Dublaj

Google Aramaları ile Fullhizlifilmizlesek.com Gelinen Filmler

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?