Avatar 2 izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (7)
8.0 IMDB Puanı

Avatar 2 izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

(2017 - ABD)
Avatar 2 izle, Tek bir filmden seriye dönüşmesi planlanan Avatar'ın usta yönetmeni de James Cameron'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı Avatar 2 filmi için 2017 yılbaşına yetişemeyeceği konusunda bilgi aktardığı konuşuluyor! The Wrap'ın haberinde ise Century Fox vizyon tarihi konusunda da resmi bir açıklama yapmadı ancak gizli tutulan kaynakların ise vizyon tarihinin ileriye çekileceğini gösteriyor. Cameron geçtiğimiz aylarda filmin 2017 ocak ayına yetişeceğini de açıklamıştı. Ancak serinin ilk filminin de 1996'da projelendirilip ancak 2009 senesinde vizyona girdiğini düşünürsek, Avatar 2'de bu tarz aksama söz konusu.
Avatar 2 filmi Cameron Pandora gezegeni içerisinde yaşayan Na’vi halkının da köklerine inerek evrenin sınırlarını da genişletmeyi amaçlıyor. James Cameron Aralık ayında da Montreal Gazette'ye yaptığı bilgilendirmede "Hedef 2017 yılbaşı. Pandora dünyası içerisinde göreceğimiz bütün yaratıkları, manzaraları ve de yenidünyaların tasarımlarını da tamamladık. Senaryo yazımı da bitmek üzere olsa da devam etmektedir. Teknolojik altyapı ve de sahne planlaması da tamamlandı. Artık hazırız" diye açıklama yapmıştı. Fantastik ve bilim kurgu tadında olan avatar 2 genç, çocuk ve yaşlı demeden her kesime hitap eden sürükleyici film özelliğini elinde tutuyor. Oyuncular arasında ise Sam Worthington , Zoe Saldana , Sigourney Weaver , Stephen Lang yer alırken yönetmen koltuğunda James Cameron oturuyor.

Fragman 1080p HD Full HD


Filmi oynatabilmek için en az 1 yorum yapmanız ya da filme puan vermeniz gerekmektedir. İyi seyirler dileriz

Avatar 2 izle

Avatar 2 izle Tek bir filmden seriye dönüşmesi planlanan Avatar’ın usta yönetmeni de James Cameron’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı Avatar 2 filmi için 2017 yılbaşına yetişemeyeceği konusunda bilgi aktardığı konuşuluyor! The Wrap’ın haberinde ise Century Fox vizyon tarihi konusunda da resmi bir açıklama yapmadı ancak gizli tutulan kaynakların ise vizyon tarihinin ileriye çekileceğini gösteriyor. Cameron geçtiğimiz aylarda filmin 2017 ocak ayına yetişeceğini de açıklamıştı. Ancak serinin ilk filminin de 1996’da projelendirilip ancak 2009 senesinde vizyona girdiğini düşünürsek, Avatar 2’de bu tarz aksama söz konusu.

Bu Film de göz atabilirsiniz.  Korku Tüneli izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?